Výsledky

 

2016

30.-31.1. Trofeo Barbesula (U21) - La Cañada, ES 2. místo

27.-29.5. Austrian Juniors Golf Tour (U14) - GC Salzkammergut, AT 1. místo

15.-17.7. Austrian Juniors Open Championship (U14) - Colony Club Gutenhof, AT 1. místo

_____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____

2015

27.-28.2. JFGA Junior Tour Audi Trophy (U15) - Valle Romano, ES 1. místo

14.3. Circuito Juvenil Sevilla (U12) RFGA - ES 1. místo

23.-26.4. European Olympic Hopes Trophy (U17) - GC Báč, SK 1. místo

9.-10.5. Národní golfová tour mládeže (U12) - Ypsilon Liberec 1. místo

15.-17.5. Austrian Juniors Golf Tour (U14) - Klopeiner See, AT 1. místo

23.-24.5. Národní golová tour mládeže (U12) - Austerlitz 1. místo

24.-26.6. Finnish International Junior Championship girls (U14) - FI 3. místo

14.7. 3. národní golfová tour mládeže (U12) - Black Bridge1. místo

15.-19.7. Austrian Juniors Open Championship (U12), AT 1. místo

19.8. WGM kaskáda Open Junior 1. místo

29.-30.8. Mistrovství GC Hrubá Borša / Bratislavy (ženy) - SK 1. místo

5.-6.9. 4. národní golfová tour mládeže (U12) - GR Franzensbad 1. místo

26.9. Masters National Junior Golf Tour - Brno, Kaskáda 1. místo

18.-19.12. Doral Publix Junior Classic - Miami, USA 3. místo

GOLFISTKA ROKU ČESKÉ REPUBLIKY V KATEGORII DÍVEK DO 12 LET

VÍTĚZKA NÁRODNÍ GOLFOVÉ TOUR MLÁDEŽE

_____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____

2014

25.-26.1. GM Junior (U12) - La Cala Resort, ES 1. místo

1.3. Laura Golf - ES 1. místo

8.3. Federační turnaj Andalusie (U11) - Guadalhorce, ES 1. místo

12.4. Alpinka TON SKGA (U12) - Košice, SK 1. místo

13.4. TON SKGA (U12) - Malá Ida, SK 1. místo

26.-27.4. Junior SKGA (U12) - Golf Resort Penati, SK 1. místo

26.-29.5. European Championship US Kids (U11) - Skotsko, UK 1. místo

13.-14.6. SKGA Tour (ženy) - Velká Lomnice 6. místo

25.-27.6. Slovenian International Junior Championship (U18), SI 8. místo

4.-7.7. Národní mistrovství žáků a kadetů (mladší žáci) - Kaskáda, Brno 1. místo

14.-15.7. NGTM pod záštitou Českého olympijského výboru (U12) - Kynžvart 1. místo

18.-20.7. Mezinárodní mistrovství Rakouska, Colony Club - Vídeň, AT 1. místo

8.-10.8. Hungarian & Open Junior Amateur Championship (U18) - HU 7. místo

19.-20.8. NGTM pod záštitou Českého olympijského výboru (U12) - Poděbrady 1. místo

23.-24.8. Polish Junipr Championship - Kalinowe Pola, PL 1. místo

21.9. Mistrovství GCUH 2014 (ženy) 1. místo

18.10. Mistrovství GCUH - jamkovka (ženy) 1. místo

19.10. Mistrovství GC Hrubá Borša 2014 (ženy) - SK 1. místo

_____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____

2013

20.4. US Kids základní část 1. kolo (U10) - Nová Amerika 1. místo

21.4. US Kids základní část 2. kolo (U10) - Nová Amerika 1. místo

27.4. Túra olympijských nadějí (U12) - Košice, SK 1. místo

28.4. Túra olympijských nadějí (U12) - Malá Ida, SK 2. místo

4.5. US Kids základní část 3. kolo (U10) - Mstětice 1. místo

5.5. US Kids základní část 4. kolo (U10) - Mstětice 1. místo

11.-12.5. 1. turnaj NGTM (U12) - Mstětice 7. místo

25.-26.5. 2. turnaj NGTM (U12) - Olomouc 4. místo

28.-31.5. European Championship US Kids (U10) - Gullane, Skotsko, UK 5. místo

1.6. Túra olympijských nadějí (U12) - Rajec, SK 1. místo

2.6. Túra olympijských nadějí (U12) - Prievidza, SK 1. místo

8.-9.6. Junior SKGA - Tri Duby, SK 2. místo

3.-4.7. Junior SKGA (U12) - Báč, SK 1. místo

5.-6.7. Mistrovství České republiky (U12) - Kunětická Hora 7. místo

13.-14.7. 3. turnaj NGTM (U12) - Hazlov 6. místo

19.-21.7. Mistrovství Rakouska (U12) - Colony Club, AT 4. místo

17.-18.8. Semifinále US Kids (U10) - Nová Amerika 1. místo

19.-22.8. Mistrovství Slovinska (U12) - Ljubljana, SI 2. místo

26.-28.8. Polish Junior Championship (U12) - Wroclaw, PL 1. místo

30.8.-1.9. US Kids Golf Czech Open Championship - finále 1. místo

20.9. Pohár Zuzany Kamasové - soutěž družstev (U14) - SK 1. místo

21.-22.9. Mistrovství Slovenska (U12) - Sliač, SK 1. místo

23.9. Finále Túry olympijských nadějí - Sliač, SK 1. místo

Celková túra olympijských nadějí - Sliač, SK 1. místo

23.11. Mijas Golf (Los Lagos) - ES 1. místo

7.12. Laura Golf - ES 1. místo

_____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____  

2012

Dvojnásobná mistryně golf. klubu J.A.Bati v Napajedlích

Mistrovství klubu v jamkovce na simulátoru (ženy) - Jezera, ONV 1. místo

Mistrovství klubu na rány na simulátoru (ženy) - Jezera, ONV 2. místo

 _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____   _____

2011

Mistrovství klubu v jamkové hře (ženy) - Jezera, ONV 1. místo

Mistrovství klubu na rány (ženy) - Jezera, ONV 2. místo